Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 70-022 |
| Вага садового інструменту | 180 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина виробу | 200 мм |
| Довжина леза | 65 мм |
| Доставка Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр різання | 14 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал леза | Сталь HRC 55 |
| Матеріал ручки | Пластикові ручки з гумовим покриттям |
| Призначення інструмента | Для обрізки сухих та свіжих гілок рослин, з легкістю обрізає гілки діаметром до 14мм. |
| Тип інструмента | Секатор із шарнірним механізмом |
| Тип леза | Лезо + ковадло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

