Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 70-021 |
| Вага садового інструменту | 180 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина изделия | 200 мм |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Доставка Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр різання | 14 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал лезвия | Сталь HRC 55 |
| Материал ручки | Пластикові ручки з гумовим покриттям |
| Назначение инструмента | Для обрізки сухих та свіжих гілок рослин, з легкістю обрізає гілки діаметром до 14мм. |
| Тип инструмента | Секатор із шарнірним механізмом |
| Тип лезвия | Обвідне |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴

