Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1-15 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Комплектация | З ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення полотна | Закріплений заглушкою |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Матеріал полотна | Твердий пластик |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Применение | Для видалення повітря з-під полотна шпалер у кутах під час проведення робіт з поклейки шпалер |
| Размер | 50 мм |
| Тип | Притискний валик із ручкою |
| Ширина рабочей поверхности | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴

