Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GasPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 32-052 |
| Вага нетто (гр) | 2.5 кг |
| Витрата топлива | 150 г/год |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткова характеристики | Пластиковий кейс |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Країна виробник товару | Албанія |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Мощность, Вт | 2000Вт |
| Особенности | Емальовані грати печі, оснащені запобіжним клапаном, п apos єзопідпал. |
| Размер | 34 х 27 х 8 см |
| Сумісністний балон | Газовий картридж із цанговим з apos єднанням |
| Температура полум'я | 1400 С |
| Тип соединения | Цангове з apos єднання, під низький купол балона |
| Тип товара | Газова плитка |
| Топливо | Газ |
Информация для заказа
- Цена: 1 936 ₴

