Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 39-009 |
| Вес инструмента | 680г |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр инструмента | 70 мм |
| Длина инструмента | 330мм |
| Длина рукоятки | 265 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр бойка | 70 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал рабочей части | Резина |
| Материал рукоятки | Фіберглас |
| Материал ручки | Фібергласова ручка |
| Матеріал бойка | Гума |
| Тип инструмента | Киянка |
| Цвет | Чорно-біла |
| Ширина інструменту | 345 мм |
Информация для заказа
- Цена: 294 ₴

