Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 70-023 |
| Вага садового інструменту | 195 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина изделия | 190 мм |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 20 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал лезвия | Сталь SK5 |
| Материал ручки | Металева ручка із гумовим покриттям |
| Назначение инструмента | Для обрізання гілок широкого діаметру |
| Тип инструмента | Секатор з храповим механізмом |
| Тип лезвия | Ковадло |
Информация для заказа
- Цена: 391 ₴

