Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 70-028 |
| Вага садового інструменту | 1239 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина изделия | 820 мм |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал ручки | Ручка алюмінієва з гумованим покриттям |
| Назначение инструмента | Для обрізки гілок та сучків |
| Тип инструмента | Гілкорізи, сучкоріз |
| Тип лезвия | Обвідне |
Информация для заказа
- Цена: 894 ₴

