Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-151 |
| Використання стрічки | Вікна, двері, автомобільні фари, скло, меблі, побутові предмети, теплиці та плівка, рекламне та торгове обладнання, упаковка, туристичне спорядження, тенти, ємності, рулонні матеріали, і так далі |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спеціалізованої стрічки | 5м |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Акрил|Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Поліетилен|Поліетиленова плівка |
| Застосування | Теплиці, Запобігання подальшому розтріскуванню вже пошкоджених поверхонь, Вікна та двері, Побутові предмети, Автомобільні фари та скло, Меблі, Вантажні тенти |
| Розмір | 60 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 11Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80 C |
| Тип товару | Захисна клейка стрічка для ремонту тріщин, сколів, плівок та брезенту |
| Товщина | 17 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Колір стрічки | Прозорий |
| Ширина спеціалізованої стрічки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

