Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-144 |
| Використання стрічки | LED-стрічки, світильники, панелі, носії Накладки, профілі, підставки, панелі Емблеми, значки, хромовані та пластикові накладки Термометри, гачки, іграшки, картини, рамки Hand-Made, вироби, декоративні елементи Комплектуючі, екрани, плати Тканинні ролети т |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спеціалізованої стрічки | 5м |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PET плівка |
| Применение | Кріплення: LED-стрічки, світильники, панелі, носії, Hand-Made, вироби, декоративні елементи, накладки, профілі, підставки, панелі, комплектуючі, екрани, плати, емблеми для автомобіля, значки, хромовані та пластикові накладки, тканеві ролети та жалюзі, нап |
| Размер | 10 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 48Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110 C |
| Тип товара | Двостороння прозора клейка стрічка швидкої фіксації |
| Толщина | 210 мкм |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет ленты | Прозрачный |
| Ширина спеціалізованої стрічки | 10мм |
Информация для заказа
- Цена: 29 ₴

