Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-160 |
| Використання стрічки | Для якісної ізоляції в будь-яких електросистемах: електропроводка, електроінсталяції (телеком, розумні будинки, системи безпеки та спостереження тощо), підключення побутового та професійного обладнання, зовнішні електрокомунікації. |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спеціалізованої стрічки | 20м |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Каучук|Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПВХ |
| Применение | Електроізоляційні та монтажні роботи Захист проводів та кабелів Хомутація та джгутування проводів Захист проводів та кабелів |
| Размер | 50 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 4,9Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -25 до +105 C |
| Тип товара | Ізолента ПВХ |
| Толщина | 130 мкм |
| Цвет | Чёрный |
| Цвет ленты | Черный |
| Ширина спеціалізованої стрічки | 50мм |
Информация для заказа
- Цена: 108 ₴

