Оградительная лента изготавливается из ПВД- полиэтилена высокого давления. При производстве в ее состав добавляется специальный светостабилизатор, позволяющий ленте быть видимой издалека при любых погодных условиях, а также в темное время суток. Цветовую гамму оградительной ленты составляют чередующиеся под углом 45° красно-белые полосы.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-094 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 450 гр |
| Вид | Лента сигнальная |
| Висота в упаковці (см) | 8 см |
| Висота, мм | 80 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 дней |
| Глибина в упаковці (см) | 8 см |
| Довжина, мм | 200 м |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр , мм | 120 мм |
| Клей | Відсутній |
| Количество в упаковке | 1 |
| Комплектация | лента сигнальная |
| Країна виробник товару | Украина |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Материал | лента сигнальная |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Применение | Огорожа аварійних ділянок дороги, місць ДТП, ремонтно-будівельних майданчиків, ям, котлованів, місць масових акцій людей і масових заходів Зонування територій складських, господарських і промислових приміщень, цехів, торгових центрів, магазинів Маркування |
| Размер | 80 мм х 200 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60 C |
| Тип товара | Лента сигнальная |
| Толщина | 350 мкм |
| Цвет | Белый, Красный|Червоно-білий |
| Ширина в упаковці (см) | 8 см |
| Ширина, мм | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 238 ₴

