- Автомобильные, монтажные и ремонтные работы любой сложности. - Монтаж деталей молдинга и накладок на кузов авто. - Надежное сцепление и склеивание гладких и шероховатых поверхностей. - Температурный режим: -20°С / +70°С. - Клеевой состав: ACRILIC SOLVENT.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-072 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 022 кг |
| Вид | Двухсторонняя лента |
| Висота в упаковці (см) | 1, 2 см |
| Висота, мм | 12 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 дней |
| Довжина, мм | 5 м |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр , мм | 120 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Количество в упаковке | 1 |
| Комплектация | двухсторонняя лента |
| Країна виробник товару | Украина |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Материал | Вспененный полиэтилен |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Применение | Монтаж бічних та передніх дефлекторів (вітровики та мухобойки), спойлерів заднього скла, декоративних накладок на фари Кріплення балансувальних ваг шумо- та віброізоляція поверхонь, стиків та з apos єднань в авто кріплення молдингів склеювання між собою д |
| Размер | 12 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85 C |
| Тип товара | двухсторонняя лента |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина в упаковці (см) | 1, 2 см |
| Ширина, мм | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴

