Огороджувальна (сигнальна) стрічка використовується для огородження ділянок дороги під час проведення на них ремонтних робіт або в аварійних ситуаціях. Також застосовується при ремонті різних комунікацій, на спортивних заходах, відкритих траншеях та інших небезпечних ділянках. Сигнальна стрічка покликана попереджати автомобілістів та пішоходів про потенційну небезпеки, яка загрожує їхньому пересування всередині огородженої зони. Огороджувальна стрічка виготовляється із ПВД – поліетилену високого тиску. При виробництві до її складу додається спеціальний світлостабілізатор, що дозволяє стрічці бути видимою здалеку за будь-яких погодних умов, а також у темний час доби. Колірну гаму огороджувальної стрічки складають червоно-білі смуги, що чергуються під кутом 45°. Сигнальна стрічка має такі характеристики: Відсутність характерного для поліетиленових стрічок ефекту скручування; Висока міцність; Не схильна до розшарування; Стійкість до серйозних перепадів температури. Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 80 мм х 100 м (101-093)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-093 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 250 кг |
| Тип | Стрічка сигнальна |
| Висота в упаковці (см) | 80 мм |
| Висота, мм | 80 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 8 см |
| Довжина, мм | 100 м |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр , мм | 101 мм |
| Клей | Відсутній |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | стрічка сигнальна |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Матеріал | стрічка сигнальна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Застосування | Огорожа аварійних ділянок дороги, місць ДТП, ремонтно-будівельних майданчиків, ям, котлованів, місць масових акцій людей і масових заходів Зонування територій складських, господарських і промислових приміщень, цехів, торгових центрів, магазинів Маркування |
| Розмір | 80 мм х 100 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60 C |
| Тип товару | Стрічка сигнальна |
| Товщина | 350 мкм |
| Колір | червоно-білий |
| Ширина в пакованні (см) | 8 см |
| Ширина, мм | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

