Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 36-011 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 455 кг |
| Вага нетто (гр) | 455 г |
| Вага, г | 455 г |
| Вес (кг) | 0, 455 кг |
| Висота в упаковці (см) | 25 см |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 25 см |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Загальна довжина, мм | 250 мм |
| Комплектация | зубило |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | шт |
| Кількість у наборі, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 250 |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Посилений |
| Размер | 250х16х23 мм |
| Робочий матеріал | Камінь, Бетон, Цегла |
| Тип товара | Зубило |
| Ширина в упаковці (см) | 2, 3 см |
| Ширина вдарної частини, мм | 23 мм |
Информация для заказа
- Цена: 139 ₴

