Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-012 |
| Вага в упаковці, кг | 0,525 кг |
| Вага нетто (гр) | 525 гр |
| Вага, г | 525 г |
| Вага (кг) | 0,525 кг |
| Висота в упаковці (см) | 30см |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 см |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Загальна довжина, мм | 300 мм |
| Комплектація | зубило |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість у наборі, шт | шт |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 300 |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 300х16х23 мм |
| Робочий матеріал | Камінь, Бетон, Цегла |
| Тип товару | Зубило |
| Ширина вдарної частини, мм | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴

