Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 9TPI |
| Артикул | 47-009 |
| Вес (кг) | 0,33 кг |
| Висота в упаковці (см) | 49 см |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 49 см |
| Довжина пильного полотна | 400 мм |
| Довжина, мм | 400, 490 |
| Додаткова характеристики | Кількість зубів: 9TPI, Твердість сталі: 56 HRC, Товщина полотна: 0.9 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектация | ножівка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 400 |
| Материал | Сталь |
| Материал лезвия | Загартована сталь 55HRC |
| Материал ручки | Пластик із прогумованою ручкою |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Особенности | Зменшений опір різання, Зменшений опір різанню, загартовані зуби. Товщина полотна 0,9 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип лезвия | Монолітне |
| Тип товара | Столярна |
| Форма сечения | Тригранна |
| Ширина в упаковці (см) | от 4 до 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 211 ₴

