Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 9TPI |
| Артикул | 47-010 |
| Вага в упаковці, кг | 0,360 кг |
| Вага (кг) | 0,360 кг |
| Висота в упаковці (см) | 54 см |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 54 см |
| Довжина пильного полотна | 450 мм |
| Довжина, мм | 450 |
| Додаткова характеристики | Кількість зубів: 9TPI, Твердість сталі: 56 HRC, Товщина полотна: 0.9 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектація | ножівка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 450 |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал леза | Загартована сталь 55HRC |
| Матеріал ручки | Пластик із прогумованою ручкою |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Особливості | Зменшений опір різання, Зменшений опір різанню, загартовані зуби. Товщина полотна 0,9 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип леза | Монолітне |
| Тип товару | Столярна |
| Форма перерізу | Тригранна |
| Ширина в пакованні (см) | від 4 до 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴

