Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 38-044 |
| Вага в упаковці, кг | 0,135 кг |
| Вага нетто (гр) | 0, 135 кг|135 гр |
| Висота в упаковці (см) | 15,5 см |
| Комплектация | угольник |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Назначение | По металлу, Для мебели, По дереву, Для плитки (кафеля) |
| Робоча довжина | 40 см |
| Розміри | 400 мм |
| Ширина в упаковці (см) | 4,5 см |
| Основные | |
| Цвет | Желтый |
Информация для заказа
- Цена: 76 ₴

