Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-042 |
| Вага в упаковці, кг | 0,105 кг |
| Вага нетто (гр) | 0,105 кг<unk> 105 гр |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | кутник |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний діапазон роботи | 30 см |
| Призначення | Для металу, для меблів, для дерева, для плитки (кафеля) |
| Особливості | З фіксованим кутом |
| Робоча довжина | 30 см |
| Робочий матеріал | Гіпсокартон, пластик, Дерево, Флізелін, Тканина |
| Розміри | 300 мм, 260 мм |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴

