Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-043 |
| Вага в упаковці, кг | 0,125 гр |
| Вага нетто (гр) | 125 г<unk> 0,125 кг |
| Висота в упаковці (см) | 15,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | кутник |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Призначення | Для металу, для меблів, для дерева, для плитки (кафеля) |
| Особливості | З фіксованим кутом |
| Робоча довжина | 35 см |
| Робочий матеріал | Гіпсокартон, Пластик, Дерево |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

