Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 9TPI |
| Артикул | 47-012 |
| Вага в упаковці, кг | 0,166 кг |
| Вес (кг) | 0,166 кг |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 300 мм |
| Довжина, мм | 300 |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектация | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 300 |
| Материал лезвия | Загартована сталь 55HRC |
| Материал ручки | Пластик із прогумованою ручкою |
| Матеріал рукояті | Пластик + резина |
| Особенности | Для фігурного розпилу, загартований зуб |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип лезвия | Монолітне |
| Тип товара | Викружна |
Информация для заказа
- Цена: 153 ₴

