Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 32-026 |
| Вага в упаковці, кг | 0,150 кг |
| Висота в упаковці (см) | 14,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектация | балон |
| Консистенция | Аэрозоль |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Місткість (вес) | 150 мл |
| Назначение | Универсальная |
| Применение | Ущільнювачі, Замки, Підшипники |
| Тип товара | Силіконові мастила, Універсальні мастила |
| Ширина в упаковці (см) | 5 см |
Информация для заказа
- Цена: 88 ₴

