Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Материал ручки | алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 07-013 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Размер | 8 мм х 250 мм, 0,45 м - 0,9 м |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина ручки | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴

