Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 39-005 |
| Вид | Киянка |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина рукоятки | 240 мм |
| Додаткова характеристики | Діаметр киянки: 65 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр бойка | 60 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Резина |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Матеріал бойка | Гума |
| Матеріал рукояті | Дерево |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 123 ₴

