Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 07-004 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр ручки | 6 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Материал стержня | Сталь |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Применение | Можна використовувати з телескопічною ручкою |
| Размер | 6 х 50 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Ширина ручки | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

