Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 22-017 |
| Вид | Автоматична, Швидкозатискна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина затиску | 65 мм |
| Глибина затиску, мм | 65 |
| Довжина, мм | 475 |
| Додаткова характеристики | Розмір: 300х475х65 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 300 мм |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 300 |
| Материал | Сталь|Сталь + ABS-пластик |
| Материал ручки | ABS - пластик |
| Особенности | Посилений |
| Размер | 12" (300 х 475 х 65 мм) |
| Робочий матеріал | Камінь, Метал, Скло, Пластик, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Сталь |
| Ширина, мм | 65 |
| теги | з регулюванням, слюсарні, столярні, недорогі, універсальний |
Информация для заказа
- Цена: 221 ₴

