Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-015 |
| Тип | Автоматична, Швидкозатискна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина затиску | 65 мм |
| Глибина затиску, мм | 65 |
| Довжина, мм | 325 |
| Додаткова характеристики | Розмір: 150х325х65 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 150 мм |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 150 |
| Матеріал | Сталь <unk> Сталь + ABS-пластик |
| Матеріал ручки | ABS — пластик |
| Особливості | Посилений |
| Розмір | 6" (150 х 325 х 65 мм) |
| Робочий матеріал | Камінь, Метал, Скло, Пластик, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Сталь |
| Ширина, мм | 65 |
| теги | з регулюванням, слюсарні, столярні, недорогі, універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

