Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 22-006 |
| Вид | G-подібна, С-подібна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина затиску | 65 мм |
| Глибина затиску, мм | 150 |
| Додаткова характеристики | Розмір: 6" |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 150 мм |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 150 |
| Материал | Чугун|Чавун + сталь |
| Особенности | Посилений |
| Размер | 6" (150 мм) |
| Робочий матеріал | Камінь, Метал, Скло, Пластик, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Сталь |
| Ширина, мм | 150 |
| теги | з регулюванням, слюсарні, столярні, недорогі, універсальний |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴

