
Скотч двусторонний Polax клейкая лента Специализированная на вспененной основе 19 мм х 5 м (101-037)
16 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 101-037
+380 (96) 347-26-78
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-037 |
| Вид | Лента пенообразная |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 дней |
| Довжина, мм | 2 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна виробник товару | Украина |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Полиэтиленовый пенопласт |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Применение | Монтаж дзеркал кріплення полиць, підставок, фальш-панелей та стільниць виробництво та ремонт меблів монтаж панелей, накладок та профілів кріплення електричних боксів та щитків приклеювання побутових предметів: гачків, вішалок, термометрів, подовжувачів то |
| Размер | 19 мм х 5 м |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 22Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +80 C |
| Тип товара | Лента двусторонняя клейкая на вспененной основе |
| Толщина | 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴
