Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-001 |
| Тип | G-подібна, С-подібна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина затиску | 10 мм, 25 мм, 45 мм |
| Додаткова характеристики | Розмір: 25 мм, 50 мм, 75 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 25 мм, 50 мм, 75 мм |
| Матеріал | Чавун <unk> Човун + сталь |
| Особливості | Посилений |
| Розмір | 1" (25 мм), 2" (50 мм), 3" (75 мм) |
| Робочий матеріал | Камінь, Метал, Скло, Пластик, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Сталь |
| теги | з регулюванням, слюсарні, столярні, недорогі, універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

