
Валик структурний Polax професійний "Шорсткий" поролоновий, з ручкою 8 х 80 х 180 мм (21-005)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21-005
+380 (96) 347-26-78
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21-005 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Комплектація | З ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення полотна | Клейове |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик, метал |
| Матеріал полотна | Поролон |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Застосування | Для нанесення структурної фарби штукатурок, а також прокатки валиком пофарбованих поверхонь для надання фактурного покриття. Для роботи з лаками та фарбами на водній основі. |
| Розмір | 8 х 80 х 180 мм |
| Структура полотна | Шорсткий |
| Тип | Структурний валик із ручкою |
| Ширина робочої поверхні | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴
