Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 52-001 |
| Вид | Лента для герметизации |
| Відправка | 1-2 дні |
| Габарити (ВхШхГ) | 10м 12мм 0,1мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Тефлон |
| Назначение | Для канализации |
| Применение | Ущільнюючий матеріал, призначений для герметизації трубних з apos єднань при їх монтажі та для усунення течії в місцях різьбових з apos єднань |
| Размер | 10 м x 12 мм x 0,1 мм |
| Срок эксплуатации | 50 лет |
| Тип товара | Клейкая лента |
| Толщина | 0,1 мм |
| Цвет | Белый|Белый |
| Ширина, см | 1.2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴

