Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Материал | Полиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200-001 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Назначение | Для вирівнювання і вигладжування штукатурки |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Особенности | Посилена |
| Плотность | 90 кг/м3 |
| Размер | 120 x 190 мм |
| Толщина | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 71 ₴

