
Кисточка флейцевый Polax профессиональный 2, искусственный ворс, деревянная ручка, тип Чемпион (06-003)
51 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 06-003
+380 (96) 347-26-78
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Материал ручки | дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 06-003 |
| Вид | Флейцева |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 63 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал ворса | Штучний ворс |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матріал ворсу | Штучний ворс |
| Назначение | Підходить для лакування. Не використовувати з матеріалами, в основі яких розчинник. |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Размер | 2" |
| Толщина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 51 ₴
