Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Материал ручки | дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 13-001 |
| Вид | Флейцева |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 40 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал ворса | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу), |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу), |
| Назначение | Призначена для всіх видів лакофарбових матеріалів (крім водорозчинних), у тому числі агресивних лакофарбових матеріалів, акрилова фарба, емаль. |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Размер | 1" дюйм |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 ₴

