Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 12-004 |
| Вид | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 45 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал ворса | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Материал ручки | Пластик |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Назначение | Призначення для швидкого фарбування великих поверхонь, очищення та розмивання поверхонь, нанесення побілки, ґрунтувальних та клейових сумішей |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Размер | 40 х 140 мм |
| Толщина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴

