Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-028 |
| Вид | Лента пенообразная |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 дней |
| Довжина, мм | 5 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна виробник товару | Украина |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Полиэтиленовый пенопласт |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Применение | Монтаж бічних та передніх дефлекторів (вітровики та мухобойки), спойлерів заднього скла, декоративних накладок на фари Кріплення балансувальних ваг шумо- та віброізоляція поверхонь, стиків та з apos єднань в авто кріплення молдингів склеювання між собою д |
| Размер | 12 мм х 5 м |
| Робочий матеріал | Бумага, Картон, Гипсокартон, Гофрокартон, Дерево|Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85 C |
| Тип товара | Лента двусторонняя клейкая на вспененной основе |
| Толщина | 0,9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 ₴

