Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-146 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 10 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Скловолокно |
| Призначення | Стельова, стіна |
| Основа стрічки | Склотканина+синтетичні волокна |
| Застосування | Для проведення побутового та промислового ремонту: запобігання утворенню тріщин, проклейка стиків підгол і стель зі стінами, стиків гіпсокартону та інших листових матеріалів |
| Розмір | 45 мм х 10 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 2Н/25 мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -20 до +90 C |
| Тип товару | Стрічка серп'янка |
| Товщина | 0,26 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

