Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 19-004 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 13 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Количество | 1 шт |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | 100% поліакріл |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Применение | Для водорозчинних дисперсійних фарб |
| Размер | 6 х 30 х 150 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 31 ₴

