Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-004 |
| Вид леза | Сегментне |
| Вид насічки | Одинарная |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 дней |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Довжина, мм | 110 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Количество | 10 шт |
| Комплектация | 10 лезвий в упаковке |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Сталь |
| Материал лезвия | Сталь |
| Назначение | Для ножей |
| Особенности | Уменьшенное сопротивление резанию |
| Робочий матеріал | Бумага, Картон, Гипсокартон, Пластик, Резина, Дерево, Линолеум, Флизелин |
| Тип товара | Лезвия |
| Толщина лезвия | 0,3 мм |
| Ширина лезвия | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴

