
Кутник асиметричний потовщений 180x120x40x5 мм, KB-3
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: KB-3
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KB-Балочный уголок
Применение:Прочные уголки из толстостенного материала.Их отличительной особенностью являеться размещение отверстий в рядах,смещенных по отношению друг к другу,благодаря чему гвозди не забиваються между одними и теми же древесными волокнами.Это уменъшает риск растрескивания
Материал:S 235+Гальваническая оцинковка золотистого цвета.
Крепление:ETANKO https://polmart.com.ua/products/gvozd-kolcevoy-f183039114/
Либо: Шуруп универсальный диаметром 4,0 4,5 5,0 https://polmart.com.ua/products/shurup-universalnyy-s-potaynoy-golovkoy-zheltyy-belyy-f105978016/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | кріпильні куточки |
| Висота | 180 см |
| Довжина: | 120 мм |
| Запас міцності | малонавантажені |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Загального призначення |
| Покриття | оцинковані |
| Тип | нероз'ємні |
| Товщина | 5 |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴
